Подушки


Текстиль від “Валіна” – це надзвичайно теплі по своїй колористиці та наповненню речі. Багаті традиції декоративного мистецтва України втілилися в виробах з натуральних тканин, оздоблених  народними мотивами та символами.
Подушки, покривала, серветки прикрашені оригінальними сюжетами за якими стоїть велика і різноманітна школу народного мистецтва, багатовікова культура нашого народу.
Нас надихає творчість Марії Приймаченко, Катерини Білокур, сучасних українських та зарубіжних художників, народний фольклор, наша поезія та історія…

Це поетичний текстиль. Текстиль, який розповідає свою історію.

Ми ніби оживляємо в текстильних виробах давні міфи, казки і легенди, створивши власний мистецький стиль, в межах якого існують нескінченні варіанти декоративних, орнаментальних, жанрових і пейзажних композицій з квітами, птахами та звірами.
Наші аплікації – це наче світ яскравих клаптиків тканини, що з мистецькою силою поєднали  народнопісенний лад, ритм і колір, образ і декор.
Формат малюнків буде змінюватися з часом, як змінюється з часом історія. Наші дизайнери постійно в пошуці нових ідей. Ми залучаємо до співпраці сучасних художників та дизайнерів.

Ці речі ви можете придбати!

Серія “Ой ходить сон коло вікон” за мотивами творчості Марії Приймаченко. У цій серії подушок втілені язичницькі образи фантастичних чудовиськ і птахів,  яскравих та добрих, як на полотнах Марії Приймаченко. Нас надихнули її небувалі, часом химерні персонажі та вигадливі декоративні композиції, які щедро випромінюють енергію доброти й наївного зачудування світом, відтворюють уявлення про мудрий животворний початок природи. Яскравий, фантастичний, глибинно-філософський світ Марії Приймаченко оживає в аплікаціях на подушках “Валіна”Подушки серії “Затишна хата” виконані в кращих традиціях європейського текстилю, що вже давно стала класикою. Подушки з аплікаціями-будиночками полюбляють і французи, і англійці, і чехи…Сюжет простий, але надзвичайно приємний. Клаптики різноманітних тканин, гарних кольорів та фактур, складаються у будиночки-аплікації на подушках. Зображення будинку завжди було і є символом добробуту й достатку, свідченням сімейного щастя. Такі подушки  будуть створювати гарний настрій, додавати затишку оселі й слугувати  виразним  елементом вашого інтер’єру.