Про нас


Вже збігло 10 років, як наша дизайн-студія “Валіна” професійно займається дизайном, спеціалізуючись на текстильному оформленні інтер’єру.

Ми шиємо штори, покривала, подушки, іграшки під замовлення, оформлюємо приміщення розписом, картинами, авторськими меблями ….І робимо це комплексно: від ескізу до монтажу.

В цьому році ми підготували серію готових виробів, які ви можете придбати в наших магазинах або через інтернет-ресурси. Це подушки, оздоблені авторською аплікацією, оригінальні покривала, скатертини та іграшки.

Дизайн-студія “Валіна” – це творчість. Дизайнери, художники та висококласні швеї об’єдналися навколо ідеї створення красивих речей для дома і розробки по-справжньому стильного інтер’єру.

“Валіна” – це гра. Світосприйняття нашого часу дає людині право вільно виражати себе і жити наповну. Наша мета втягнути вас в захоплюючу гру, пробудити фантазію, змусити задуматися над простими речами. Дизайн для нас, перш за все, це ставлення до життя.

“Валіна” – це краса. Ми із тих, кому мало краси, і завжди хочеться зробити щось  ще. Дизайнери ж не лише іміджмейкери, а і мрійники, які розповідають історії і думають. Для нас хороша історія речі не менш важлива за її форму. У наших речей є свій дух. А дух, на відміну від форми, скопіювати складно.

“Валіна” – це свобода. Ми відкриваємо в дизайні нові можливості, які відповідають вимозі бути мобільними та вільними. Ми експериментуємо з тканинами, фактурами, малюнками, техніками, сміливо використовуємо різні аксесуари. Адже, справжній дизайн – це мистецтво гармонії несумісного.