Покривала


Покривало – це важлива деталь інтер’єру та надзвичайно корисна річ. Воно виконує важливу естетичну та практичну функцію, додає затишку та охайності кімнаті. Покривало обов’язково має бути практичним, зручним у догляді та приємним на дотик. І, звичайно, радувати погляд. Покривала від “Валіна” завжди якісно пошиті, і лише з натуральних тканин, мають оригінальний дизайн і чудово відповідають сучасним смакам та тенденціям оздоблення інтер’єру текстилем.

Ці речі Ви можете придбати!

Покривало “Золотий горошок” – теплого кольору з оригінальним малюнком,  досить простого, але вишуканого фасону, ідеально підійде до будь-якого інтер’єру. Гарно виглядатиме і в дитячій кімнаті, і на ліжку у спальні дорослих, і на садовому диванчику. Покривало оздоблене з двох боків воланами. Є надзвичайно легким, м’яким і приємним на дотик. Відповідає сучасним екологічним стандартам. Покривало повністю пошите з натуральних матеріалів: і верхня частина, і низ пошиті із 100% льону, всередині –  наповнювач з натурального бавовняного волокна (а не поширений синтепон). В комплекті до покривала іде подушка, пошита із тих же матеріалів  що і покривало, і також оздоблена воланом по периметру. Є застібка- блискавка. Внутрішня подушка має натуральний вовняний наповнювач.

Замовити
Ціна: 4200 грн
Покривало (з подушкою) “Золотий горошок”
Код C0001


Розмір:покривало 160/200 см, подушка – 45/45 см
Колір: теракотовий з золотим горошком
Матеріали: тканина 100% льон, наповнювач з бавовняного волокна.

Покривало “Літечко” яскравих кольорів та оригінального фасону ідеально пасуватиме дитячій кімнаті. В кімнаті з таким покривалом завжди пануватиме радісна атмосфера і позитивний настрій. Покривало оздоблене фестонами та має цікаву стьожку, що робить його і гарним, і практичним.  Є надзвичайно легким, м’яким і приємним на дотик. Відповідає сучасним екологічним стандартам. В комплекті до покривала іде подушка круглої форми, пошита із тих же матеріалів  що і покривало, і також оздоблена фестонами по периметру.

Замовити
Ціна: 3200 грн
Покривало (з подушкою) “Літечко”
Код С0002

Розмір: покривало 160/200 см подушка – діаметр 45 см
Колір: рожево-біле з квітами
Матеріали: тканина 100% бавовна

Покривало “Тістечко” життєрадісних кольорів та оригінального фасону ідеально пасуватиме дитячій кімнаті. Воно створюватиме радісну атмосферу і позитивний настрій.Покривало оздоблене фестонами та має цікаву стьожку, що робить його і гарним, і практичним.  Є надзвичайно легким, м’яким і приємним на дотик. Відповідає сучасним екологічним стандартам.В комплекті до покривала іде подушка, пошита із тих же матеріалів  що і покривало, і також оздоблена стьожкою та фестонами.

Замовити
Ціна: 3200 грн
Покривало (з подушкою) “Тістечко”
Код С0003

Розмір: покривало 150/200 см, подушка – 45/45 см
Колір: рожево-бежеве з тістечками
Матеріали: тканина 100% бавовна

Покривало “Волошка” ніжного кольору та оригінального фасону ідеально пасуватиме дитячій кімнаті, або ж кімнаті в стилі кантрі, чи використовуватиметься в якості пледа. Воно додаватиме настрою й тепла оселі. Покривало оздоблене фестонами та має цікаву стьожку, що робить його і гарним, і практичним.  Воно є надзвичайно легким, м’яким і приємним на дотик. Відповідає сучасним екологічним стандартам. Покривало повністю пошите з натуральних матеріалів: і верхня частина, і низ пошиті із 100% льону, всередині –  наповнювач з натурального бавовняного волокна (а не поширений синтепон).

Замовити
Ціна: 3000 грн
Покривало “Волошка”
Код С0004

Розмір: покривало 149/200 см
Колір: ніжно фіолетовий в крапочку
Матеріали: тканина 100% льон, наповнювач з бавовняного волокна