Меблі


Облаштувати приміщення меблями, щоб було і зручно, і функціонально, і красиво – не проста справа. Скільки розчарувань очікує нас, коли шафа загроміздка, диван не зручний, кухня не практична, крісла не відповідають стилю, і, взагалі,  зовсім не те, що хотілось би… Тому послуги дизайнера необхідні, адже дизайнер не лише підбере якнайкраще меблі, а і допоможе вам зекономити й час, і, без перебільшення, гроші.
Послуги по дизайну та виробництву меблів.
 (для квартир, будинків, офісів, ресторан та кафе)
  • Виїзд дизайнера на об’єкт з каталогами і фото меблів різноманітних стилів, зразками матеріалів та меблевої фурнітури для визначення завдання та побажань замовника. Дизайнер робить заміри приміщення.
  • Проект умеблювання приміщення. Може бути ескіз виконаний від руки, або ж комп’ютерна візуалізація (це залежить від побажання замовника)
  • Виїзд дизайнера з замовником у меблеві магазини для консультації та допомоги вибору вже готових меблів (тканини для дивана, моделі стола, тощо). Попередньо дизайнер порадить магазини, де можна придбати ті меблі, які відповідають стилю приміщення і бажанню замовника.
  • Проектування та виробництво корпусних меблів з різноманітних матеріалів: кухні, шафи, ліжка, стелажі, комоди…
  • Демонстрація матеріалів для виробництва меблів. Консультація щодо переваг, складу та екологічних властивостей матеріалів

Ексклюзивна послуга нашої майстерні – художній розпис меблів

Це може бути кухня розписана грайливим орнаментом, чи шафа з складним жанровим малюнком, може бути ліжко в дитячій кімнаті розписане квітами та метеликами, чи комод у вітальні прикрашений східними чи будь-якими іншими мотивами…
Розписати можна як старі предмети, надавши їм нового життя, так і нові, зроблені спеціально під розпис.
Розпис меблів виконають художники-професіонали, що мають вищу освіту в галузі декоративно-прикладного мистецтва, колосальний досвід і виняткове розуміння  художньої цінності предмета. Це буде робота мистецька, високої якості і надзвичайно оригінальна.
Перетяжка меблів тканиною, виготовлення пуфиків та узголів’я для ліжка із тканини, також є оригінальною послугою нашої майстерні.
Можна надати нового вигляду старому дивану, що ще зберіг міцну конструкцію;  додати яскравості кімнаті різнокольоровими і різноманітними за формою пуфиками; можна зробити надзвичайно яскравий акцент у спальні, зробивши узголів’я ліжка з красивої тканини..
Щоб отримати консультацію, телефонуйте 0038 0674473777, 045 77 4 2248
Пишіть на емейл  valina@feeria.ua або натисніть Виклик дизайнера