Декор стін


Колір, фактура та декоративне оздоблення стін має величезне значення в інтер’єрі. Вони є каркасом та опорою приміщення, в прямому і переносному сенсі. Стіни – це фон приміщення, полотно на якому вимальовуються деталі інтер’єру: і меблі, і картини, і штори і ,навіть, люстри…

Стіни не обов’язково мають виділятися і брати на себе головний акцент. Але саме вони задають загальний тон інтер’єру, від них залежатиме  настрій приміщення і його просторове сприйняття.

Фарбувати стіни чи поклеїти шпалери; зробити розпис чи мозаїку; правильно обрати вид та колір фарби; приховати наявні недоліки,  якщо такі є; підібрати оригінальне оздоблення і декоративне покриття (як плитка, тканина, цегла чи дерево); комбінувати різні варіанти покриття стін, поєднуючи абсолютно різні матеріали і техніки іх нанесення…Все це робота дизайнера.

Дизайнер приїде до вас на об’єкт з каталогами шпалер, віялами кольорів фарб, зразками декоративних елементів, фото робіт..  Розкаже про переваги та недоліки різноманітних матеріалів, їх технічні та екологічні особливості. Зробить заміри. Розробить дизайн оформлення стін. Надасть ескіз. Зробить розрахунки кількості матеріалів та їх вартості. Порадить виконавців (якщо їх нема) й вестиме технічний нагляд.

Щоб отримати консультацію телефонуйте 0038 0674473777, 045 77 4 22 48
Пишіть на емейл  valina@feeria.ua