Картини


Картини в інтер’єрі – це ті предмети, які несуть особливий сенс.
Вони розповідають свою історію, яка обов’язково є частиною історії господаря; передають його дух, смаки, настрої і захоплення.
Це невід’ємна частина філософії дому, саме ті речі, які роблять ваш дім лише Вашим.
Погодьтесь, що квартира, будинок, офіс, ресторан….,красиво і органічно оформлені  картинами, постерами, фотографіями… мають свій характер і завершений вигляд.
Проте, правильно розмістити картини в інтер’єрі – це ціле мистецтво, що вимагає певних навичок.
В чому ж полягає наша робота:
  • Виїзд на об’єкт для визначення завдань оформлення інтер’єру картинами. Дизайнер бере з собою фото різноманітних картин, постерів…., щоб визначитися з уподобаннями замовника. Діалог надзвичайно важливий. Це можна поєднати з дизайном штор, меблів (якщо потрібно)
  • Підбір картин для оформлення інтер’єру. Діапазон широкий: від живопису до текстильних панно
  • Друк різноманітних картин на полотні (різних текстур), на склі, на папері Це і живопис, і графіка,  і акварель (пейзажі, портрети та натюрморти)
  • Модульні карнини (панно), що складається з декількох окремих частин, які разом утворюють цілісну картинку. Їх частини можуть бути різних розмірів і форм (ми запропонуємо оригінальне рішення)
  • Репродукції або картини з фотографіїї (як недорогі цифрові, так і зроблені фаховими художниками)
  • Визначення місця , де висітимуть картини. Цікаві композиційні рішення
  • Оформлення робіт в рами: чи то живопис, чи графіка, чи старі плакати, чи сімейні фото, чи просто пам’ятні речі. Надаємо їм нове дихання. Маємо широкий вибір багету та паспарту, як за  формою, так і за кольором: від різьблених класичних до пласких мінімалістичних
  • Навіс картини. Наш працівник монтує тримачі в стіну. Дизайнер контролює цей процес, вказуючи  розміри та відстані.

Ексклюзивна послуга – оформлення інтер’єру творами сучасних художників. Це авторські роботи різноманітних стилів високого мистецького рівня (від графіки до абстракціоналізму). Справжні професіонали, чиї роботи вже займяли авторитетне місце у світі сучасного мистецтва можуть створити для Вас серію робіт під замовлення, які органічно впишуться в ваш інтер’єр і відповідатимуть вашим смакам. Також, ми можемо привезти готові роботи на об’єкт для ознайомлення і бачення цих творів в інтер’єрі. Звичайно, якщо розуміємо, що тема, стилістика та колористика відповідає вашим запитам.

Ну і, звісно, якщо ви зважаєте на фен-шуй, то ми також порадимо картини з мотивами, які принесуть у ваш дім щастя та достаток, і підберемо для них відповідне  розташування.
Щоб отримати консультацію, телефонуйте 0038 0674473777, 045 77 4 2248
Пишіть на емейл  valina@feeria.ua

Виклик дизайнера

Картини (1)
Картини (2)
Картини (3)
Картини (4)
Картини (5)
Картини (6)
Картини (7)