Вітражі


Художній вітраж – це особливий вид монументально-декоративного мистецтва. Цікавий сам по собі, він набуває величезної виразності у поєднанні з іншими видами образотворчих мистецтв, особливо з архітектурою. Багате його минуле, безмежні його перспективи, невичерпні його творчі можливості.
В сучасному інтер’єрі скло має величезне значення. Його використовують для оформлення квартир, офісів та різноманітних споруд. Скло додає інтер’єру вишуканості, гри світла та кольорів, легкості; доповнює його художній образ та наповнює змістом.
Якщо класичний вітраж – це орнамент зі скла, крізь який проходить світло, то сучасне розуміння вітражу набагато ширше. Його можна розмістити в будь-якому приміщенні – навіть у такому, де природне світло повністю відсутнє. Сучасні вітражі можна поставити як у віконні рами, так і у вигляді плафонів усередині приміщення, чи у дверні пройми, чи для декорування стелі, чи формування внутрішніх перегородок, створення вітрин та панно, або ж, як самостійні декоративні вироби.
Кожен наш вітраж – це авторська робота, виконана за традиційною технологією на високому професійному та художньому рівні. Це завжди неповторний сюжет та форма, орнамент та колір.
Щоб замовити вітраж, потрібно викликати дизайнера (художника) для знайомства з об’єктом оформлення, визначенням завдань та побажань замовника. Діалог надзвичайно важливий!
Після зустрічі зі замовником на об’єкті, художник-вітражист робить декілька ескізів, із яких замовник вибирає той, що найбільше сподобався. Узгоджуються всі деталі.
Для початку роботи, замовник дає завдаток у розмірі вартості матеріалів.
Вартість та час виконання замовлення залежить від розмірів та складності виготовлення вітражу (попередньо все узгоджується із замовником)
Щоб отримати консультацію, телефонуйте за номером 067 447 37 77, або пишіть valina@feeria.ua
Вітражі (1)
Вітражі (2)
Вітражі (3)
Вітражі (4)
Вітражі (5)
Вітражі (6)
Вітражі (7)