Мозаїка


Художня мозаїка – це один з найоригінальніших видів декоративного мистецтва, розкішний та престижний спосіб прикрашання сучасних будівель та приміщень. Зі смальти, плитки, кольорового скла чи натурального каміння складають наші художники дивовижні речі.
Монументальне панно на стіні чи невелика картинка на дні басейну, оригінальні бордюри з вигадливими елементами чи набірні «килими» зі складним орнаментом, майстерно викладений візерунок на каміні чи складні сюжетні композиції в храмах – все це мозаїка.
Непідвладна часу, завжди актуальна, незмінно заворожуюча!
Мозаїкою можна оформити і торговельний центр, і адміністративну будівлю, і ресторан, і готель, і приватні будинки, і, звичайно, храми…
Мозаїчне панно може бути простим і функціональним (скажімо, геометричний візерунок на бортиках басейну), а може бути складним, як твір мистецтва на стіні храму.
Наші художники – це не просто майстри по плитці, а справжні художники-професіонали, що отримали вищу освіту у галузі декоративно-прикладного мистецтва та мають величезний досвід  у сфері монументальної творчості.
Їм притаманне виняткове художнє бачення і розуміння того, що потрібно зобразити, що робить їх твори шедеврами; досконале знання технології, що робить їх твори вічними.
Щоб замовити мозаїку потрібно зустрітися з художником на об’єкті. Діалог надзвичайно важливий!
Художник робить декілька ескізів та показує матеріали з яких буде виконана мозаїка. Після узгодження ескізу, матеріалів, термінів та умов роботи, художник отримує завдаток і береться за роботу.
Вартість формується в залежності від розмірів, складності та матеріалів мозаїки.
Щоб отримати консультацію телефонуйте 0038 0674473777, 045 77 4 2248
Пишіть на емейл  valina@feeria.ua

Виклик дизайнера

Мозаїка (1)
Мозаїка (2)
Мозаїка (3)
Мозаїка (4)
Мозаїка (5)
Мозаїка (6)
Мозаїка (7)