Абажур


Абажури із тканини, як декоративний елемент, використовують досить давно. Такі лампи можна побачити в багатих будинках вікторіанської епохи. Зараз це знову модний, приємний  і корисний елемент оздоблення приміщення.

Для абажура можна підібрати будь-яку за кольором та фактурою тканину. Особливо стильний вигляд мають абажури з натуральної тканини. Можна просто перетягнути тканиною заново каркас, а можна зробити цілий колаж із різноманітних клаптиків або ж прикрасити абажур декоративною тасьмою чи мереживом.

Абажур (1)
Абажур (2)
Абажур (3)
Абажур (4)
Абажур (5)
Послуги по дизайну та виробництву меблів.
 (для квартир, будинків, офісів, ресторан та кафе)
  • Виїзд дизайнера на об’єкт з каталогами і фото меблів різноманітних стилів, зразками матеріалів та меблевої фурнітури для визначення завдання та побажань замовника. Дизайнер робить заміри приміщення.
  • Проект умеблювання приміщення. Може бути ескіз виконаний від руки, або ж комп’ютерна візуалізація (це залежить від побажання замовника)
  • Виїзд дизайнера з замовником у меблеві магазини для консультації та допомоги вибору вже готових меблів (тканини для дивана, моделі стола, тощо). Попередньо дизайнер порадить магазини, де можна придбати ті меблі, які відповідають стилю приміщення і бажанню замовника.
  • Проектування та виробництво корпусних меблів з різноманітних матеріалів: кухні, шафи, ліжка, стелажі, комоди…
  • Демонстрація матеріалів для виробництва меблів. Консультація щодо переваг, складу та екологічних властивостей матеріалів

Ексклюзивна послуга нашої майстерні – художній розпис меблів

Це може бути кухня розписана грайливим орнаментом, чи шафа з складним жанровим малюнком, може бути ліжко в дитячій кімнаті розписане квітами та метеликами, чи комод у вітальні прикрашений східними чи будь-якими іншими мотивами…
Розписати можна як старі предмети, надавши їм нового життя, так і нові, зроблені спеціально під розпис.
Розпис меблів виконають художники-професіонали, що мають вищу освіту в галузі декоративно-прикладного мистецтва, колосальний досвід і виняткове розуміння  художньої цінності предмета. Це буде робота мистецька, високої якості і надзвичайно оригінальна.
Перетяжка меблів тканиною, виготовлення пуфиків та узголів’я для ліжка із тканини, також є оригінальною послугою нашої майстерні.
Можна надати нового вигляду старому дивану, що ще зберіг міцну конструкцію;  додати яскравості кімнаті різнокольоровими і різноманітними за формою пуфиками; можна зробити надзвичайно яскравий акцент у спальні, зробивши узголів’я ліжка з красивої тканини..
Щоб отримати консультацію, телефонуйте 0038 0674473777, 045 77 4 2248
Пишіть на емейл  valina@feeria.ua або натисніть Виклик дизайнера